Jakie są problemy seksualne mężczyzn?

męska seksualnośćProblemy seksualne mogą być postrzegane wśród mężczyzn z każdej grupy wiekowej, rasy i narodowości. Zaburzenia seksualne mogą być definiowane jako niezdolność do wykonywania czynności seksualnych w normalny sposób. Standard zadowalającej aktywności seksualnej może różnić się od osoby, ale istnieje kilka norm ustalonych dla to, co jest normalne funkcje seksualne.

Zaburzenia seksualne mogą wpływać na wiele aspektów życia człowieka, a te Dysfunkcje seksualne również może być pierwszym objawem wielu innych problemów fizycznych lub niektóre problemy psychologiczne.

Fizjologia funkcji seksualnych

Koordynacji różnych części ciała jest wymagane do wykonywania aktywności seksualnej. Synchronizacji między hormonami i neurologicznych ścieżek jest potrzebne do optymalnego pożądania seksualnego.

W celu utrzymania silnej erekcji i utrzymania sprawności seksualnej, nerwy prącia, krwi i statki muszą być nienaruszone.

W przypadku Orgazm to coś nie jest całkowicie poznany, ale ona również udział koordynacji między nerwów i mięśni. Lekarz musi sprawdzić wszystkie możliwe problemy w różnych systemach osoby, podczas gdy on stara za przyczyną zaburzeń seksualnych.

Diagnoza problemów seksualnych u mężczyzn

Lekarz zaczyna się jego oceny historii pacjenta. Pacjent jest proszony do przedstawienia jego historii medycznej, fizjologicznych i seksualne, tak, że lekarz może zrozumieć, trochę o różne problemy medyczne i fizyczne, które są odczuwane przez pacjenta w przeszłości.

Po zrozumieniu historię pacjenta, fizyczne pyta pacjenta, aby przejść gruntowną badania aby zobaczyć, jeśli istnieją inne problemy, które są niedawno u pacjenta. Ten badanie fizykalne i historia są ważne, ponieważ istnieje wiele różnych przyczyn problemów seksualnych mężczyzn.

Może być również przypadek, gdzie partner pacjenta może zapewnić pewne użyteczne informacje do lekarza, aby uzyskać pewne ważne spostrzeżenia o pacjencie. W czasie diagnozy pacjent musi mieć wywiad z lekarzem.

Może istnieć kilka naprawdę niewygodne pytania, które może zostać poproszony przez lekarza, ale pacjent musi odpowiedzieć na wszystkie pytania w sposób poprawny, aby pomóc sobie i lekarza, aby zrozumieć problem. Zarówno lekarz jak i pacjent musi starać się utrzymać dobre stosunki z nimi dla lepszej komunikacji.

Niektóre z pytań, które może zostać poproszony przez lekarza, może być o częstotliwości seksualne, częstotliwość stosunków seksualnych, zadowolenie lub jakość współżycia seksualnego, nie. partnera seksualnego, i niektóre inne bez podtekstów związanych dolegliwości pacjentów.

Pacjent musi przejść przez skomplikowane badanie fizykalne, gdzie jego impulsy w jego nogi wraz z jego zewnętrznych narządów płciowych (krocze, penisa i moszny) wraz z ich odruchy są testowane.

Ocenę nocne erekcje ewentualnie badanie testem obrzmienie. Testów funkcji prącia naczyń krwionośnych i układu nerwowego mogą być przeprowadzane również dowiedzieć się, możliwe przyczyny zaburzeń seksualnych.

Główne problemy seksualne

Kiedy rozmawiamy o dysfunkcji seksualnych wśród mężczyzn, to mówimy o szeroki temat zaburzeń seksualnych. Aby zrozumieć problemy seksualne wśród mężczyzn, musimy rozbić w temacie na wiele różnych tematów podrzędnych. Aby rozbić ten temat na wiele różnych tematów podrzędnych, musimy kopać głęboko w różnego rodzaju problemy seksualne.

W tej części tego artykułu my wzi¹æ pewien patrzeæ na co są niektóre z najbardziej typowe problemy seksualne, które są odczuwane przez mężczyzn. Najczęstsze problemy seksualne postrzegana wśród ludzi są:

  • Zaburzenia erekcji
  • Problemy z wytryskiem
  • Niskie libido lub powikłań związanych z pożądania seksualnego
  • Problem z orgazmem

Są cztery wspólne problemy seksualne, które są bardzo powszechne wśród mężczyzn. To ważne, aby pamiętać, że człowiek może być zdiagnozowane z więcej niż jedna seksualne problemy w czasie. Tak nie należy zakładać, że tylko jedna seksualne problem jest widziana w czasie.

W nadchodzącej części niniejszego artykułu my wzi¹æ pewien patrzeæ na każdy pojedynczy problem seksualny, który jest postrzegana wśród ludzi w szczegółach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *